Pár rad pro drsnější pohlaví

Neznámý zdroj z internetu

Milí muži, děkujeme vám, že jste nám nastínili svá pravidla. Konečně víme, co se ve vás odehrává, zatím co mlčíte. Díky pregnantním formulacím a ujasnění témat nejvyšší důležitosti jsme pro vás nyní mohly vypracovat cílenou specifikaci tezí. Vítáme vaši iniciativu a těšíme se na další spolupráci. Vaše ženy.

Muži napsaliŽeny odpověděly
Naučte se sklápět prkýnko. Už jste velké holky. Když je nahoře, dejte ho dolů. My ho musíme mít odklopené, vy zase sklopené. Nebudeme vyvádět kvůli tomu, že jste ho nechaly dole. Pochopte, že záchodové prkýnko ani podlaha nejsou vhodné pro značkování teritoria. Už jste velcí kluci - když nacákáte, utřete po sobě.
Narozeniny, Valentýn a výročí nejsou výzvou k našemu opětovnému pátrání po dokonalém dárku! Když si něco koupíme, nepátrejte, proč to potřebujeme a co tím budeme dělat
Občas na vás nemyslíme. Smiřte se s tím. Občas menstruujeme. Smiřte se s tím.
Neděle = sport. Je totéž co úplněk nebo příliv a odliv. Nic s tím nenaděláte. Sobota = úklid. Je to totéž co tornádo nebo blizard. Nic s tím nenaděláte.
Nakupování není sport. Nikdy je ani za sport nebudeme považovat. 24hodinová nepřetržitá služba u dětí není dovolená. Nikdy ji ani za dovolenou nebudeme považovat.
Řekněte, co chcete! Vyjasněme si jedno: Jemné náznaky nezabírají! Důraznější náznaky nezabírají! Přímé náznaky nezabírají! Prostě to řekněte! Vyjasněme si jedno: Jasně formulované žádosti nejsou sekýrování!
"Ano" a "Ne" jsou dokonale přijatelné odpovědi takřka na každou otázku. "Ne" znamená "Ne" a "Nechci" znamená "Nechci". Nepřemlouvejte nás, že je to jinak.
Choďte za námi s problémem jedině tehdy, chcete-li pomoct jej vyřešit. Takhle to děláme my. Na soucit máte ostatní holky. Nikdy se nás neptejte, o čem můžeme tak dlouho mluvit s kamarádkou.
Kontrolujte, prosím, olej v autě! Když vyluxujete lednici, řekněte nám o tom!
Pokud nechcete nosit stejné spodní prádlo jako fotomodelky, nechtějte po nás, abychom se oblékali jako hoši z telenovely. To, že chceme, abyste si občas vzali čisté oblečení, neznamená, že se máte oblékat jako hoši z telenovely. To, že chceme, abyste se oblékali jako hoši z telenovely, znamená, že chceme nosit stejné spodní prádlo jako fotomodelky.
Domníváte-li se, že jste tlusté, pravděpodobně jste. Neptejte se nás. Odmítáme na to odpovídat. Na otázku, jestli nejsme tlusté, odpovídejte vždy a za všech okolností: "Jsi krásná!"
Nechte nás koukat na ženské. Stejně se podíváme, máme to v genech. Nechte nás chovat se nelogicky. Stejně se tak chovat budeme, máme to v genech.
Prosíme, kdykoli je to možné, mluvte až o reklamních přestávkách. Prosíme, o reklamních přestávkách nepřepínejte na jiné kanály a nechoďte si pro pivo, ať vám můžeme sdělit to, co vám už dlouho chceme říci.
Kryštof Kolumbus nepotřeboval poradit. My taky ne. Pokud nemáme dojet někam jinam, než kam míříme, dovolte nám někdy, ať se zeptáme občana na cestu.
Náš vztah už nebude nikdy takový, jaký byl během prvních dvou měsíců, co jsme spolu chodili. Smiřte se s tím a přestaňte si stěžovat kamarádkám. Nikdy nebudeme vařit jako vaše maminka. Smiřte se s tím a přestaňte si stěžovat komukoli.
VŠICHNI muži rozeznávají pouze 16 barev - stejně jako výchozí nastavení Windows. Malý příklad: Meruňka je ovoce, ne barva. Hrách je luštěnina. Nemáme nejmenší ponětí, co je to "skořicová". VŠICHNI muži rozeznávají pouze 16 barev - stejně jako výchozí nastavení Windows. Proto nám věřte, když řekneme, že to, co máte na sobě, se k sobě nehodí.
Nejsme jasnovidci; a nikdy nebudeme. Naše neschopnost číst vaše myšlenky není dokladem toho, že nás nezajímáte. Nejsme jasnovidky. Naše neschopnost poznat, že máte s někým nebo něčím problémy, neznamená, že jsme večeři nedosolily schválně.
Pokud se vás zeptáme, co se stalo, a vy odpovíte: "Nic," budeme se chovat, jako že se nic nestalo. Víme, že to tak není, ale za následnou hádku to nestojí. Pokud vidíte, že se něco stalo, neptejte se, co. Prostě nás odproste, obejměte a polibte. Jakékoli jiné chování vyvolá hádku, a to vám za to nestojí.
Položíte-li nám otázku, na kterou nechcete slyšet odpověď, očekávejte odpověď, kterou nechcete slyšet. Pláč v extrémních situacích není hysterie. Extrémní situaci poznáte podle toho, že pláčeme. Reagujte objetím, v opačném případě očekávejte reakci, kterou nechcete zažít.
PIVO je pro nás stejně vzrušující, jako pro vás kabelky. KOSMETICKÁ KŮRA je pro nás stejně vzrušující, jako pro vás pivo.
Máme vytvarovaná těla! Kulatá je také tvar. Jsme krásné, sexy a žádoucí! Prsa po tatínkovi jsou taky prsa.
Děkujeme, že jste si to přečetly. Víme, že dnes mnozí z nás budou spát v obýváku na gauči, ale to nevadí. Bereme to jako čundr. Děkujeme vám, že jste si to přečetli. Víme, že mnohé z nás zažijí osamělý víkend, ale to nevadí. Bereme to jako relax.